Apple перейде на власні процесори ARM у Mac

1 хв. читання

Apple планує відмовитись від процесорів Intel у комп'ютерах і ноутбуках Mac та використовувати власні ARM-чипи. Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на власні джерела. Новий проєкт назвали Kalamata, його мають представити на онлайн-конференції WWDC, що почнеться 22 червня.

Нові процесори для Mac базуватимуться на тій самій технології, що й чипи iPhone та iPad — однак пристрої працюватимуть на macOS, а не на iOS. Перші комп'ютери з новими процесорами вийдуть не раніше, ніж у 2021 році.

Якщо це станеться, то вперше за свою 36-річну історію комп'ютери Mac працюватимуть на процесорах Apple. До того чипи змінювались лише двічі: з Motorola на PowerPC, а з PowerPC на Intel. Тепер компанія відмовиться від партнерства з Intel, оскільки їм дедалі складніше покращувати продуктивність процесорів щороку. В Apple непокояться, що це може затримати чи зірвати випуск майбутніх комп'ютерів.

Внутрішні тестування Mac з власними чипами ARM показало значно кращу продуктивність, ніж у процесорів Intel. Особливо це стосується графічних обчислень і застосунків з машинним навчанням. До того ж процесори Apple більш енергоефективні, а це допоможе робити пристрої легшими й тоншими.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація