Atlassian запускає безсерверну платформу для розробки застосунків

1 хв. читання

Atlassian представила платформу Forge — безсерверне рішення для розробки й запуску застосунків на серверах Atlassian.

У платформи є три основні компоненти. Перший — безсерверні функції як сервіс (FaaS). Тобто користувачі можуть переносити програми на Forge і не турбуватись про інфраструктуру, потрібну для запуску. Atlassian забезпечить зберігання даних, виконання і захист коду, конфіденційність, відповідність нормам GDPR тощо. Цей інструмент фактично базується на AWS Lambda.

Другий компонент — гнучка декларативна мова Forge UI. Це дозволяє розробникам легко створювати інтерактивні користувацькі інтерфейси для пристроїв або вебу. Atlassian дбатиме про захист конфіденційних даних користувачів.

Останній складник — це інтерфейс командного рядка Forge CLI. Він має прості шаблони, інструменти для створення, тестування та розгортання застосунків та механізм безперервного постачання на базі Bitbucket pipelines.

Тож Forge має бути досить всеохопним середовищем розробки — з інструментами для створення функціоналу, інтерфейсів та керування операціями з командного рядка. Цей набір має полегшити створення застосунків для ринку Atlassian і привабити нових розробників.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація