Яке обладнання найчастіше використовують з Linux

1 хв. читання

Проєкт Linux-Hardware опублікував статистику про обладнання, яке найчастіше використовували з Linux протягом останніх 5 років. Для цього користувачі з усього світу завантажували інформацію про своє апаратне забезпечення за допомогою програми hw-probe. В такий спосіб проаналізовано 34 700 пристроїв. Ці дані мають допомогти розробникам з проблемами обладнання, перевірками сумісності Linux і пошуком драйверів.

Рік тому Canonical публікувала схоже дослідження — Ubuntu User Statistics. Статистики багато в чому збігаються, але є і суттєві відмінності. Наприклад, за даними Linux-Hardware.org, кількість 32-розрядних завантажень Ubuntu — 8%, тоді як у Canonical — 2%. Один GPU використовують у 80% випадків, а Canonical вказувала 94%. При цьому в дослідженні Linux-Hardware бралось до уваги більше детальних характеристик комп'ютерів, параметрів обладнання та ОС.

На сторінці можна подивитись та порівняти дані за різні періоди: місяць, рік чи останні 5 років. Нижче — кругові діаграми першої п'ятірки рейтингу за останній місяць. З усіма результатами можна ознайомитись на Linux-Hardware або GitHub.

Screenshot-10 Screenshot-11 Screenshot-12 Screenshot-13 Screenshot-14 Screenshot-15 Screenshot-16 Screenshot-17 Screenshot-18 Screenshot-191 Screenshot-20

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація