Чемпіон з Ґо залишає гру, тому що вважає штучний інтелект непереможним

1 хв. читання
28 листопада 2019

Один з найкращих професійних гравців у Ґо Лі Седол (Lee Sedol) залишає цю кар'єру, тому що вважає її безнадійною — штучний інтелект все одно гратиме краще.

З появою штучного інтелекту в грі Ґо я зрозумів, що ніколи не досягну вершини <...>. Навіть якщо я буду номером один, є річ, яку неможливо перемогти.

Протягом багатьох років гра Ґо вважалася недоступною для будь-яких комп'ютерних програм — через свою складність, абстрактність і безліч можливих конфігурацій.

Та у 2016 році Лі Седол зіграв зі штучним інтелектом AlphaGo, створеним компанією Google Deepmind. AlphaGo виграв 4 з 5 матчів і довів, що штучний інтелект може осягнути складні стратегічні ігри. Це стало своєрідним проривом у галузі.

Зрештою, цього місяця 36-річний Седол вирішив залишити професійну гру, якій присвятив 24 роки. На прощання він зіграє проти штучного інтелекту HanDol, створеного у Південній Кореї компанією NHN Entertainment. На початку гри Лі Седол матиме невелику перевагу у два камінця, та він все одно думає, що програє.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація