Фінансовий стартап Stripe створює офіс для віддалених працівників

1 хв. читання

Американська компанія Stripe — великий гравець в галузі електронних платежів, вона має розробницькі центри в Сан-Франциско, Сіетлі, Дубліні та Сінгапурі. Вчора компанія оголосила про створення п'ятого хабу — віддаленого.

Ми робимо це, щоб наблизити розвиток продукту до наших клієнтів, використати когось з тих 99,74% талановитих розробників, що живуть не біля наших перших чотирьох центрів, і продовжити нашу місію — збільшення ВВП інтернету.

Цьогоріч Stripe планує найняти понад сто програмістів віддалено і долучити їх до важливих розробок і великих проектів. Окрім розробників, компанія шукатиме віддалених менеджерів, керівників технічних програм тощо.

Зараз на компанію вже працює 156 віддалених працівників, тож створення окремого віддаленого хабу не стало несподіванкою.

Однак і дистанційна співпраця має географічні обмеження: Stripe розглядатиме заявки лише кандидатів з Північної Америки, тобто з США і Канади. Представник стартапу Патрік МакКензі (Patrick McKenzie) додав, що, можливо, з часом це зміниться і компанія шукатиме віддалених працівників і з Європи та Азії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація