GitHub продовжить співпрацю з Імміграційною поліцією США

1 хв. читання

GitHub продовжить співпрацю з Імміграційною і митною поліцією США (ICE).

Про це стало відомо з корпоративного листа гендиректора GitHub Ната Фрідмана (Nat Friedman). У ньому він пише, що ICE придбала ліцензію на сервер GitHub у 2016 році й зараз ця угода була продовжена.

В листі також вказано, що компанія отримала менше ніж 200 тисяч доларів і цей прибуток не є суттєвим або вирішальним. GitHub пожертувує 500 тисяч некомерційним організаціям, які підтримують іммігрантів.

Фрідман пише, що не погоджується з імміграційною політикою адміністрації Трампа і не підтримує розділення сімей та заборону подорожей мусульманам. Однак «ICE — це велика державна установа, яка відповідає за багато речей, <…> зокрема веде боротьбу проти торгівлі людьми, експлуатації дітей, тероризму, кіберзлочинності тощо».

Також Фрідман підкреслив, що GitHub не надає жодних професійних послуг ICE і він «гадки не має, як використовується надане ПЗ, окрім як для розробки програм і контролю версій». Втім сотні розробників з GitHub підписали петицію, у якій закликають Microsoft не співпрацювати з ICE, інакше вони перенесуть свої проєкти куди-інде.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація