GitHub зліг і зараз відновлюється

GitHub зліг і зараз відновлюється
2 хв. читання

29 червня 2020 року в роботі GitHub сталася масштабна аварія, в результаті якої велика частина його сервісів виявилася недоступною. Згідно з інформацією фахівців GitHub, в цей час проводяться відновлювальні роботи по поверненню сервісу до повноцінної роботи.

Багато користувачів помітили збої в роботі GitHub з 11 години. У них з'явилися проблеми, пов'язані з виникненням різних помилок при роботі сервісу і повільне завантаження сторінок на порталі GitHub.

Через пів години після появи перших повідомлень про проблеми від користувачів, фахівці GitHub почали пошук джерела помилок, а також зайнялися відновленням сервісів.

Частина сервісів GitHub була відновлена до 11:21. Повністю працездатність GitHub, за повідомленням фахівців сервісу, була повернена в 11:38.

Згідно з інформацією видання Verge, сьогодні тисячі розробників програмного забезпечення протягом години та більше стикалися з помилками при вході в GitHub, а деякі користувачі навіть не могли використовувати своє інтегроване середовище розробки (IDE) через те, наскільки тісно пов'язана розробка програмного забезпечення з сервісом.

Фактично через сьогоднішню аварію GitHub не працювали або мали проблеми наступні сервіси:

  • Git Operations (2 години 6 хвилин);
  • API Requests (більше 2-х годин);
  • Webhooks (2 години 14 хвилин);
  • Issues, Pull Requests, Projects (більше 2-х годин);
  • GitHub Actions (2 години 21 хвилину);
  • GitHub Packages (більше 2-х годин).

Згідно з інформацією порталу Nimble Industries, кількість проблем та інцидентів GitHub після його поглинання Microsoft у 2018 році збільшилася і продовжує зростати. Наприклад, понад два роки тому було зафіксовано 89 інцидентів, а протягом останніх 24 місяців їх було вже 126, що на 41% більше. Причому зростає також і кількість хвилин, коли не працювали частини сервісу. Якщо з 2016 по 2018 роки таких було 6 хвилин 110, то з 2018 і 2020 роки GitHub частково не працював 12 074 хвилини, що вже більш ніж на 100% більше. Таким чином, інцидентів на GitHub стає більше і вони тривають довше, хоча розробники сервісу і намагаються максимально прозоро і відкрито повідомляти про проблеми й процес їх усунення.

GitHub зліг і зараз відновлюється

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація