Google бере участь у розробці захищених мікросхем

1 хв. читання
06 листопада 2019

Google у співпраці з кількома технологічними компаніями розробляє нові захищені мікросхеми. Проєкт називається OpenTitan і має відкритий вихідний код.

Компанії хочуть створити надійні конструкції чипів, які можна буде використовувати в центрах обробки даних, сховищах і периферійних пристроях.

Розробка базується на пропрієтарних мікросхемах Google Titan, які застосовуються у пристроях Android компанії та її багатофакторних ключах безпеки. Вирішальною для цих чипів є механізм Root-of-Trust (або RoT), що криптографічно захищає чип від підробки.

rot-versus-opentitan-graph

Однак OpenTitan — це нова технологія, і проєктом керує не Google, а lowRISC — незалежна і некомерційна організація, розташована в Кембриджі. Окрім цього, над розробкою працюють компанії-партнери: ETH Zurich, G + D, Nuvoton, Western Digital і, власне, Google.

Відомо, що OpenTitan не буде прив'язаний до платформи й адаптуватиметься до майже будь-якого пристрою чи ПЗ. Учасники проєкту вважають, що ця розробка буде корисною для організацій, платформ і виробників мікросхем, що дбають про захист продуктів.

Компанії сподіваються, що відкритий код проєкту забезпечить його безпеку і надійність, адже це збільшує шанси помітити вразливість або іншу проблему. Дату випуску поки не оголошують, але за процесом розробки можна спостерігати на GitHub.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація