Google продала Boston Dynamics

1 хв. читання

Японська компанія Softbank оголосила про покупку двох компаній у Alphabet, материнського холдингу Google. Придбані компанії, Boston Dynamics i Shaft, є роботобудівними компаніями.

Boston Dynamics є розробником таких роботів як Big Dog, Atlas, Spot та інших. Чутки про продаж компанії поширювалися ще з минулого року. Причиною послужила її неспроможність вивести на ринок готовий продукт та приносити сталий дохід.

Softbank покладає на обидві придбані компанії великі надії. Засновник і голова Softbank Масайосі Сон (Masayoshi Son) заявив з цього приводу: "Сьогодні все ще існує багато проблем, які неможливо вирішити людськими зусиллями. Розумні роботи відіграватимуть велику роль на наступному етапі інформаційної революції, а Boston Dynamics є явними лідерами у сфері роботобудування. Ми раді вітати їх у родині Softbank і плануємо плідно співпрацювати задля створення простішого, безпечнішого та повнішого майбутнього."

Одразу після оголошення про угоду акції Softbank виросли на 7%. Вартість акцій Alphabet майже не змінилася. Сума і деталі угоди наразі не розголошуються.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація