Google купує у перехожих скани їхніх облич за 5$

1 хв. читання

Співробітники Google звертаються до випадкових перехожих і пропонують їм 5-доларові подарункові картки в обмін на скан обличчя. Імовірно, так компанія збирає дані для випуску Pixel 4.

Очікується, що в цьому смартфоні з'явиться технологія розпізнавання облич Face ID. Вочевидь, в такий спосіб компанія збирає базу даних для цієї функції. Видання ZDNet отримало коментар чоловіка, до якого звернулись представники Google в Нью-Йорку.

Я сидів в парку, насолоджувався сонячним днем і побачив, як декілька осіб підходили до людей з телефонами, це нагадувало якесь опитування. Зрештою один з них підійшов до мене і сказав щось на кшталт: «Привіт, я працюю на Google, ми збираємо дані, щоб покращити технологію розблокування телефону за допомогою обличчя».

Після отримання згоди представники Google дали чоловікові телефон у «великому чохлі» і ним просканували обличчя під різними кутами. В обмін вони запропонували 5-доларову подарункову картку для покупок в Amazon чи Starbucks, а потім пішли шукати інших охочих.

Читач видання Android Police розповів про схожий випадок у Маямі. Йому запропонували взяти «модифікований Pixel 3 XL і перевірити сповіщення, поки записуватимуться дані про обличчя». Представники компанії сказали лише те, що це потрібно для майбутнього продукту Google.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація