Google Meet стане безкоштовним для всіх користувачів

1 хв. читання

Google відкриє безкоштовний доступ до Meet для всіх користувачів, зокрема для корпоративних клієнтів. Це відбуватиметься поступово, протягом кількох наступних тижнів.

Тож у травні будь-який власник облікового запису Google зможе створювати безкоштовні конференції на 100 учасників. Тривалість розмови не буде обмежуватись до 30 вересня, після цього її планують скоротити до 60 хвилин.

Щоб уникнути проблем з безпекою (які, наприклад, були в Zoom), адміністратор конференції (той, хто її створив) зможе надавати або блокувати доступ для інших, а також приєднувати й видаляти учасників. Meet не використовуватиме плагіни, а працюватиме лише через браузер або мобільний застосунок.

Google-Meet-Create-New-Meeting-gb

Популярність Meet, як і аналогічних програм для конференцій, помітно зросла під час карантину. За даними Google, щодня їхнім сервісом активно послуговується до 100 мільйонів людей, і щодоби з'являється 3 мільйони нових користувачів.

У Zoom тим часом заявляють про 300 мільйонів користувачів, у Teams раніше згадували про 44 мільйони, а після заяви Google цифри оновили. За даними Microsoft, тепер у Teams 75 мільйонів активних користувачів щодня. Zoom також змінили свої дані: тепер йдеться не про 300 млн активних користувачів щодня, а про 300 млн учасників конференцій, тобто одну людину можуть порахувати кілька разів, якщо вона користувалась Zoom для різних розмов.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація