Google відкрив Android Q bug tracker

1 хв. читання

Минулого тижня Google переніс спільноту Android Beta з Google+ на Reddit, ймовірно, для підготовки до Android Q. Про це ж свідчить і запуск Android Q bug tracker і те, що все більше виробників ОЕМ хоче приєднатися до бета-програми.

Учасник товариства мобільних розробників XDA вчора помітив, що трекер помилок Android Q Beta вже відкритий і приймає звіти про проблеми, пов'язані з тестуванням програмного забезпечення.

Форма для звіту завантажується, якщо ввести в адресний рядок developer.android.com/preview/bug.

Цікаво, що трекер вже називає майбутню програму не інакше як Android Q Beta. Торік Google посилався на неї як на Android Developer Preview.

Додамо, що минулої п'ятниці Ільян Малчев (Iliyan Malchev) з команди Project Treble розповів (14:25): кількість OEM-виробників, що беруть участь у бета-програмі, для майбутньої версії Android буде більша, ніж для попередньої.

Торік на пропозицію протестувати Android P ще до випуску погодилися Essential, Nokia, OnePlus, Oppo, Sony, Vivo, і Xiaomi. Компаній багато, але помітно не вистачало великих гравців: Samsung, Huawei, LG, Motorola. Цьогорічний список виробників не оголошується, але, вірогідно, хтось з лідерів індустрії все ж додасться, стверджує видання 9to5Google.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація