Google опублікував Pigweed: відкриті бібліотеки для embedded-розробки

1 хв. читання

Минулого місяця стало відомо, що Google реєструє торгову марку Pigweed; тоді у спільноті виникла думка, наче це нова ОС. Вчора (19 березня) компанія офіційно представила проєкт і опублікувала напрацювання (поки вони на ранній стадії).

Виявилось, що Pigweed— колекція бібліотек для розробки вбудованих (embedded) систем. Компанія називає ці бібліотеки модулями, вони призначені для «швидкої та надійної роботи з 32-бітними мікроконтролерами».

Наприклад, модуль pw_env_setup допомагає швидко підготувати комп'ютер, завантажити поширені інструменти й встановити їх у віртуальному середовищі. Інший модуль, pw_watch, автоматично формує і тестує код після збереження змін, він також одразу шукає помилки. Весь набір таких модулів можна переглянути тут.

pw-env-setup-demo

Хоча назва Pigweed може викликати багато асоціацій, Google каже, що йдеться про рослину Амарант. Це і поживна зернова культура, і листковий салат, і водночас бур'ян, який швидко росте. Аналогія в тому, що можна спробувати один модуль і перейти до використання інших. Окрім цього, така назва кумедна і досить пасує проєкту, кажуть розробники.

Pigweed поширюється під ліцензією Apache 2.0, завантажити його можна через офіційну сторінку, інструкції опубліковані у файлі README. Компанія зазначає, що модулі Pigweed ще на стадії ранньої розробки та не готові до продакшну, але спробувати їх у нових проєктах вже можна.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація