Google представила переможців Material Design Award 2021

1 хв. читання

Цьогорічні нагороди присуджувалися у трьох категоріях — за найкращу інтерактивність, найкращий вигляд на великих екранах та найкращу реалізацію темної теми.

Найінтерактивніший: Post-it

Застосунок Post-it отримав нагороду за найкращу інтерактивність роботи. Google зазначає, що коли користувачі знімають нотатку камерою свого пристрою, вона немовби підіймається вгору та переноситься з реального світу до цифрового. Подібні анімації, за словами Google, служать для відтворення та посилення відчуття взаємодії, даючи змогу Post-it Notes функціонувати так, наче відбувається фізична дія.

Найкращий на великих екранах: Todoist

У Google розповідають, що адаптивний дизайн Todoist на великих екранах пропонує унікальну функціональність та можливості застосунку та уважний до деталей. Макет стовпчиками забезпечує зручність створення та тестування, що дає змогу компонентам швидко прилаштовуватись до розміру екрана. Завдяки цьому зберігається чіткість та читабельність тексту, а елементи навігації стають зручнішими зі збільшенням розміру екрана.

Найкраща темна тема: Meetly

Нещодавно дизайн Meetly було оновлено, і темна тема стала основною у застосунку. Завдяки цьому він виділяється комплексним підходом до вибору кольорів інтерфейсу, що робить його елементи чіткішими та розбірливішими у темному режимі ніж в інших продуктах. Google також сподобалася увага до ілюстрацій у темній темі та послідовність застосування кольорів, які не відвертають увагу та не мають недоречного вигляду у світлій темі.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація