Google продовжить дистанційний режим до липня 2021

1 хв. читання

Google продовжить дистанційний режим роботи до липня наступного року. Про це очільник компанії повідомив у корпоративній розсилці в понеділок.

«Щоб співробітники могли будувати плани наперед, ми продовжуємо наш глобальний добровільний режим роботи з дому до 30 червня 2021 року. Це діє для тих фахівців, яким не обов'язково бути в офісі»

Google — перша компанія, що продовжила віддалену роботу аж до середини наступного року. Щоправда, раніше Facebook, Twitter і Square заявляли, що планують залишити такий режим співпраці назавжди. Та, вочевидь, багатьом компаніям доведеться переосмислити свої організаційні процеси.

Нагадаємо, що Microsoft цього місяця дослідила, як нові умови вплинули на співробітників компанії: їхню ефективність, графік та настрій загалом. Виявилось, що робочий день тепер триває довше, а співробітники стали частіше обмінюватись повідомленнями в обід та після шостої вечора. Також командам доводиться виділяти окремі дні без конференцій і дзвінків, які не дають зосередитись на основних завданнях.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація