Як дистанційний режим вплинув на співробітників Microsoft: дослідження

2 хв. читання

Microsoft дослідила, як перехід на дистанційний режим вплинув на співробітників компанії: їхній робочий день, ефективність та настрій загалом. Для аналізу використовували інструменти Workplace Analytics та анонімні опитування. Результати опублікували у виданні Harvard Business Review.

Виявилось, що робочий день триває тепер довше: в середньому йдеться про 4 додаткові години на тиждень. Імовірно, так відбувається тому, що люди роблять більше перерв на прогулянки, догляд за дітьми, спорт та інші заняття. Тому вони починають роботу раніше і закінчують пізніше.

Щотижневі зустрічі тривають на 10% довше: з'явилось більше дзвінків, адже тепер не можна перехопити колегу на кухні або в коридорі. Водночас стало на 22% більше 30-хвилинних конференцій і на 11% менше тих, що тривали годину. Це відбулось органічно, людям подобається, коли часу на розмови витрачається менше.

Найбільше страждають менеджери: за тиждень вони працюють на 8 годин більше, ніж раніше. У співробітників в Китаї дзвінки в Teams займають 14 годин на тиждень замість 7. Водночас у співробітників, які найбільше спілкувались зі своїм менеджером сам на сам, тривалість робочого дня зросла найменше. Тож у Microsoft вважають, що менеджери допомагали іншим визначати пріоритети й економити час.

Інші результати:

  • Раніше під час обіду співробітники надсилали на 25% менше повідомлень. Тепер — лише на 10%.

  • Нічна зміна: стало на 52% більше повідомлень, надісланих між 6 і 12 вечора.

  • Постійні дзвінки заважають і не дають сконцентруватися. Тому команди виділяють певні дні (наприклад, п'ятниці), коли немає жодних конференцій, щоб можна було зосередитись на роботі.

TWH

Людям подобається соціалізуватись: в компанії практично одразу виникли віртуальні зустрічі типу «дня піжами» чи «знайомства з домашніми улюбленцями» тощо. Кількість таких подій зросла на 10% за місяць.

Індивідуальних контактів стало більше на 18%, тож людям легше додати ще кілька дзвінків в графік, аніж втратити соціальні зв'язки. Також помітно, що співробітники переважно розширюють мережі контактів, а не ізолюються під час кризи.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація