Google прокладе кабель між Європою і Африкою

1 хв. читання

До 2021 року Google збирається прокласти свій третій підводний кабель для швидкісної передачі даних. Він отримав назву Equiano (в честь Олауда Еквіано, африканського борця за скасування рабства у Великій Британії).

Оптоволоконна лінія простягнеться від Лісабона до ПАР через західне узбережжя континенту. Це буде перше кабельне сполучення Google, що з'єднуватиме Європу й Африку.

Кабель матиме три основні точки та дев'ять пунктів розгалужень, тож в майбутньому до нього можна під'єднати інші африканські країни. Наступною після ПАР має стати Нігерія.

2

Для створення кабелю Google долучив компанію Alcatel Submarine Networks. За словами компанії, Equiano стане першим підводним кабелем з оптичним перемиканням. Це дозволить гнучкіше керувати пропускною здатністю: додавати та перерозподіляти її в різних частинах лінії.

Завдяки технології SDM (Space-Division Multiplexing) пропускна здатність Equiano буде у 20 разів більша, ніж у кабелів, що обслуговують регіон зараз.

Взагалі Google долучений до 14 підводних кабелів, але Equiano — третє сполучення, що повністю належить компанії. Два інших — Curie (від Лос-Анджелеса до Чилі) і Dunant (від сходу США до Франції).

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація