«Google шкодив Firefox роками», — каже колишній керівник Mozilla

1 хв. читання

Колишній виконавчий директор Mozilla Джонатан Найтінгель (Johnathan Nightingale) звинуватив Google у навмисному і систематичному саботуванні Firefox. За його словами, останні десять років Google спеціально шкодив Firefox, аби люди переходили на Chrome.

Найтінгель не перший з команди Firefox, хто виступив з подібними звинуваченнями. Однак каже, що у Google був продуманий план. За ним Google на своїх сайтах навмисне вводив невеликі помилки, які бачили лише користувачі Firefox.

До появи Chrome безліч працівників Google користувались Firefox. Коли ж вийшов прямий конкурент браузера — Chrome, все стало складніше. Пошуковиком за замовчуванням у Firefox все одно залишався Google, керівництво не захотіло розривати угоду. «Ми на одному боці, ми хочемо однакових речей», — відповідало керівництво Google стосовно Mozilla.

Натомість Найтінгель розповідає, що реклама Google Chrome виникала поруч із результатами пошуку Firefox. У Gmail і Google Docs були проблеми з продуктивністю, різні помилки, але з'являлись вони тільки у Firefox. Демосайти помилково блокували Firefox як несумісний браузер.

Такі ситуації Google завжди називав випадковостями, він вибачався і виправляв помилку протягом якогось часу, інколи тижнями. Всупереч словам і діям Google, такі інциденти виникали знову і знову, кожен раз Firefox потрошки втрачав аудиторію.

Джонатан Найтінгель погоджується, що не треба у звичайній некомпетентності шукати злий задум. Але повірити у настільки кричущу некомпетентність Google він не може.

Codeguida 8.4K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація