Google таємно найняв копійчаних працівників для проекту Пентагону

1 хв. читання

Google найняв сторонніх працівників, аби навчати штучний інтелект, яким компанія займалась разом з Пентагоном — повідомляє видання The Intercept.

Людей наймали через краудсорсингову компанію Figure Eight і платили близько 1 $ в годину за виконання безглуздих, на перший погляд, завдань. Нескладних — наприклад, потрібно було розпізнати об'єкти у зображеннях, як це робиться в капчі. Але так працівники допомагали навчати штучний інтелект, створений за ініціативи Департаменту оборони та відомий як Project Maven.

Project Maven — це проект Пентагону, призначений для розпізнавання людей і об'єктів в тисячах годин відео з безпілотників за допомогою машинного навчання та штучного інтелекту.

Завдяки праці наймитів Google міг краще навчити штучний інтелект алгоритмам ідентифікації людей і об'єктів. Якщо вірити звіту The Intercept, ці працівники уявлення не мали про те, що і для чого вони роблять.

У червні минулого року компанія Google заявила, що вирішила не поновлювати контракт із Міністерством оборони. Це сталось після того, як понад 3000 співробітників підписали петицію на знак протесту проти участі компанії в цій ініціативі. Угода має завершитися в березні 2019 року.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація