Google випустив курс з мови Kotlin для початківців

1 хв. читання

Google випустив онлайн-курс з мови Kotlin для початківців. Це частина програми Android Basics, яка вчить створювати застосунки й не потребує навичок програмування.

Популярність Kotlin зараз помітно зростає, а Google віддає перевагу саме цій мові для Android-розробок. З 1000 найкращих застосунків у Play Store 70% написані мовою Kotlin. Тож, вочевидь, Google хоче, аби спільнота Kotlin-розробників розширилась і початківці вчитись створювати Android-застосунки одразу потрібною мовою.

Курс має ознайомити учасників з інструментами та ресурсами, якими послуговуються професійні Android-розробники, і навчити основ програмування. В програмі є покрокові інтрукції про те, як використовувати Android Studio IDE, як краще запускати застосунки на пристроях Android тощо. Наприкінці курсу студенти зможуть створювати програми власноруч.

Курс поділений на 5 блоків, кожен з яких складається з менших підрозділів (pathway). Після кожного з підрозділів будуть тестування, за успішне складання тестів учасники отримуватимуть значки. Їх можна зберігати у Google-профілі розробника. Поки що доступний лише перший навчальний блок з 5, всі інші випускатимуть поступово.

Навички програмування для курсу не потрібні, але знадобляться знання з математики, англійської мови та комп'ютерна грамотність загалом.

Для більш підготовлених фахівців Google пропонує програми: Kotlin Bootcamp for Programmers, Android Kotlin Fundamentals і Advanced Android in Kotlin, всі вони також безкоштовні.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація