Google завершує роботу над підводним кабелем Curie

1 хв. читання
15 листопада 2019

Google завершив встановлення та перевірки свого підводного кабелю Curie, що пролягає між США та Чилі. Коли компанія почала роботу над ним, це була її третя підводна лінія. З того часу їх стало більше: зараз Google прокладає ще кабелі Dunant (між США і Європою) та Equiano (між Португалією і Південною Африкою).

Кабель Curie простягається на 10 500 км і працює на швидкості 72 Тбіт/с. Зараз команди Google під'єднують кабель до мережі, він почне функціонувати в другому кварталі 2020 року.

Також стало відомо, що кабель Curie матиме відгалуження у Панамі. Це розширить можливості для приєднання інших регіонів Центральної Америки

curie-cable-drawing-1

Для цього відгалуження в Панамі Google співпрацюватиме з SubCom, тією ж компанією, яка допомогла створити кабелі Curie і Dunant. А от для Equiano обрали іншого партнера — Alcatel Submarine Networks, саме ця компанія будує кабель між Європою й Африкою.

Такі приватні підводні лінії дадуть Google ще більше переваг на ринку, зокрема безпеку, контроль і ще більше потужностей в руках одного постачальника контенту.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація