Гіперказуальні ігри сприяють поширенню реклами в застосунках

1 хв. читання
29 листопада 2019

Аналітична компанія AppsFlyer опублікувала дослідження про рекламу в застосунках, якій сприяє поширення гіперказуальних ігор. Тобто швидких, простих і розважальних, котрі допомагають вбити час, наприклад, в метро.

За даними AppsFlyer, зараз ці ігри мають найбільше завантажень на 50% світового ринку. За останній рік кількість таких застосунків зросла на 170%, це втричі більше за середній показник в індустрії ігор загалом. І це відкриває багато можливостей для реклами.

Гіперказуальні ігри продовжують приваблювати широку аудиторію та більшу кількість користувачів. Тож розвивається і реклама в застосунках, яка слугує джерелом прибутку. Для компаній у цій галузі важливо проводити тестування, щоб знайти правильний баланс між прибутком від реклами та від покупок у застосунках.

Користувачі дедалі менше роблять покупки в іграх, тож розробники змушені переходити на рекламу. AppsFlyer зазначає, що людей, які витрачають гроші в застосунках, стало значно менше: на 46% у midcore-іграх, на 15% — в іграх на кшталт стратегій та RPG. Натомість кількість реклами зросла — в середньому на 34% (з початку 2019 року). Тобто все більше розробників готові отримувати прибуток від реклами, а не від платного контенту в грі.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація