Розробники зможуть заробляти на користувачах, які не хочуть платити

1 хв. читання

Google представив новий спосіб отримання прибутку від мобільних застосунків. Ця опція монетизації називається Rewarded Products. Завдяки їй користувачі розплачуватимуться не лише грошима, а й власним часом. Наприклад, за перегляд відеореклами можна отримати бонуси, віртуальні товари тощо.

Усе це вигідно для розробників Android, але треба побачити, як відреагують користувачі. Видання Techcrunch вважає, що все залежить від того, як ввести цю нову функцію у застосунки. Адже у прикладі Google відео раптово перериває геймплей і займає весь екран. Навряд таке сподобається користувачам, хіба що це буде єдиний спосіб безкоштовно грати у популярну і платну гру.

rewarded-products

Звісно, розробники застосунків вже використовують рекламу для монетизації, але зараз йдеться про запуск окремого і повноцінного продукту Google Play. Це полегшить реалізацію для розробників і дасть переваги Google Store. Rewarded products можна додати у будь-який застосунок через Google Play Billing Library або інтерфейс AIDL за допомогою кількох API-запитів, SDK для цього не потрібний.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.1K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація