IBM оголосила про покупку Red Hat

2 хв. читання

IBM офіційно оголосила про досягнення угоди про придбання компанії. Red Hat цікавить IBM своїми рішеннями в області хмарних технологій. Придбання Red Hat допоможе IBM стати найбільшим провайдером гібридних хмарних систем. Після завершення угоди Red Hat продовжить діяльність в ролі окремого підрозділу в групі IBM Hybrid Cloud.

Сума угоди складе приблизно 34 мільярди доларів, в розрахунку $190 за акцію (ринкова капіталізація Red Hat складає 20.5 мільярдів доларів при ціні акції в 116 доларів, капіталізація IBM — 113.9 млрд доларів). Угода вже схвалена радами директорів IBM і Red Hat. Для її завершення необхідно отримати схвалення акціонерів Red Hat і дозвіл антимонопольних служб. Операцію планується завершити у другому кварталі 2019 року.

IBM збереже відкриту модель розробки Red Hat й продовжить підтримувати спільноту, сформовану навколо продуктів компанії . Буде продовжено участь в різних відкритих проектах, в розробку яких була залучена Red Hat. Крім того, IBM і Red Hat продовжать відстоювати інтереси вільного ПЗ, надаючи патентний захист і можливість використання своїх патентів у відкритому ПЗ, беручи участь в таких ініціативах, як Patent Promise, GPL Cooperation Commitment, Invention Network і LOT Network.

На думку Джима Уайтхерста (Jim Whitehurst), керівника Red Hat, приєднання до IBM допоможе досягти нового рівня розвитку і приверне додаткові ресурси для посилення впливу відкритого ПЗ, а також допоможе довести технології Red Hat до ширшої аудиторії. При цьому буде збережена корпоративна культура Red Hat і модель розробки на основі відкритого вихідного коду.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація