IDC: ринок ПК досі зростає, але вже повільніше

1 хв. читання

Аналітична компанія IDC опублікувала звіт про ринок ПК у другому кварталі 2021 року: протягом цього часу він зріс в середньому на 13,20%. Однак дослідники зазначають, що у майбутньому попит на настільні комп'ютери, імовірно, похитнеться.

Screenshot-42

За останніми даними IDC, світовий ринок класичних ПК — настільних комп'ютерів, ноутбуків та робочих станцій — досягнув 83,6 мільйона одиниць у другому кварталі 2021 року. Це на 13,2% більше, ніж у той самий період 2020 року, коли багато людей почали працювати вдома.

Водночас це помітно менший показник, ніж у першому кварталі 2021 року, коли зростання було 55,9%, та у четвертому кварталі 2020 року, коли зростання сягало 25,8%. Натомість попередні роки ринок ПК переважно занепадав.

Аналітики IDC прогнозують, що попит на ПК падатиме, оскільки люди змінюють пріоритети після різкої купівлі комп'ютерів минулого року. Зазначається й те, що ринок настільних ПК зараз зростав більше за ринок ноутбуків. Однак ця популярність, імовірно, тимчасова і пояснюється браком компонентів для портативних комп'ютерів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація