Хмарні сервіси стимулюють зростання глобальних витрат на IT у 2019

1 хв. читання

У 2019 році глобальні витрати на ІТ становитимуть 3,8 трлн доларів, йдеться у вчорашньому звіті Gartner. Це на 3,2% більше, ніж торік, незважаючи на хитку політичну ситуацію у світі.

«Попри Брекзит, чутки про рецесію, торговельні війни і тарифи, у 2019 році витрати на ІТ-сектор найвірогідніше зростатимуть», — сказав у прес-релізі Джон-Девід Лавлок, віце-президент з досліджень у Gartner.

Однак є багато змін у тому, які сегменти будуть стимулювати це зростання у майбутньому. Від мобільних телефонів, ПК та інфраструктури центрів обробки даних кошти перейдуть до хмарних сервісів та інтернету речей (IoT).

За прогнозами, витрати на програмне забезпечення для підприємств зростуть на 8,5% у 2019 році та ще на 8,2% у 2020 році, загалом на 466 млрд доларів. Збільшення витрат пов'язане із переходом бюджету на Software as a Service (SaaS), відзначено у прогнозі.

Витрати на ІТ-послуги зростуть на 4,7% у 2019 році, а на системи центрів обробки даних — на 4,2%. Водночас, галузь пристроїв, зокрема мобільних телефонів, зросте лише на 1,6%, а послуги зв'язку — на 1,3%.

Лавлок також відзначив, що ІТ-лідери повинні працювати над розвитком навичок своїх працівників для підтримки нових ініціатив цифрового бізнесу. Йдеться про штучний інтелект, машинне навчання, API, дизайн сервісних платформ і науку про дані. Усі вони змінюються швидше, ніж будь-коли, тож потрібно не відставати від цифрових трансформацій.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація