Як змінився ринок мобільних застосунків у 2020 році

2 хв. читання

Аналітична компанія App Annie опублікувала свій щорічний звіт про ринок мобільних застосунків та дотичну інфраструктуру. У ньому зазначено, що торік користувачі встановлювали на 7% більше мобільних програм. Загалом йдеться про 218 мільярдів завантажень, це новий рекорд.

Якщо ж говорити про час, то в середньому ж на мобільні застосунки витрачається по 4,2 години на день (це на 20% більше, ніж у 2019 році). Власники Android користувались мобільними програмами 3,5 трильйона хвилин.

Витрати користувачів зросли на 20%, тут теж новий рекорд — 143 мільярди доларів.

Screenshot-2.

В Україні ж на застосунки витратили 29 мільярдів годин (на пристроях Android) і 220 мільйонів доларів (тут йдеться про всі платформи).

Screenshot-3 Screenshot-4

97% розробників, які працюють з iOS App Store, не заробляють мільйона доларів протягом року — тож усі вони можуть скористатись програмою підтримки малого бізнесу і платити 15% комісії, а не 30%. Водночас зросла кількість розробників, які заробляють понад 2 мільйони доларів (це актуально для обох магазинів).

Screenshot-5

З 2016 по 2020 рік фінансування мобільних технологій зросло більш ніж вдвічі, якщо порівняти з попередніми 5 роками. У 2020-му в цю індустрію інвестували 73 мільярди доларів.

Screenshot-6

Бумери, міленіали й покоління Z — торік усі витрачали на мобільні пристрої більше часу (на 30%, 18% і 16% відповідно).

Screenshot-7

Ринок мобільних ігор у 2020 році почувався цілком впевнено — користувачів і витрат стало на 20% більше. Завантажували найчастіше казуальні ігри (78%), але на Core-ігри витрачали 66% грошей та 55% часу.

Screenshot-8

Очікується, що у 2021 році користувачі витратять на ігри понад 120 мільярдів доларів — і це буде рік гібридних жанрів, що поєднають казуальні та hardcore-ігри.

Нагадаємо, у грудні App Annie публікувала ще одне дослідження про мобільну галузь: наприклад, про те, що торік 65% з кожного долара витрачалось на програми для iOS.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.7K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація