Китайські браузери блокують репозиторій на Github

1 хв. читання

Популярний на GitHub репозиторій 996.ICU, про який ми писали вчора, піддається цензурі. Китайські користувачі повідомляють, що не можуть зайти на сторінку через браузери компаній Tencent, Alibaba, Xiaomi й Qihoo 360. Щоб звинувачувати китайський уряд, немає жодних підстав — підкреслює видання The Verge.

Нагадаємо, у репозиторії 996.ICU працівники китайських технологічних компаній (як от Alibaba чи Huawei) скаржаться на жахливі умови праці. Репозиторій став одним із найпопулярніших на сервісі, його перекладають багатьма мовами.

chinavsgithub 996icu-not-found

Деякі компанії, що заблокували доступ у своїх браузерах, згадуються і на самому репозиторії. Там працівники корпорацій розповідають, що їх заохочували працювати по 12 годин на день з одним вихідним на тиждень. Власне, сама назва репозиторію 996.ICU натякає на це: робота з 9-ї по 9-ту, по 6 днів на тиждень, а після цього потрібно звертатись до ICU — інтенсивної терапії.

Зараз користувачі розповідають, що не можуть відкрити 996.ICU через браузер UC Browser, який належить Alibaba, QQ Browser від Tencent, браузер від MIUI Xiaomi і браузер 360 компанії Qihoo 360. В інших браузерах (Chrome, Firefox, Opera) репозиторій відкривається.

У виданні The Verge пишуть, що блокування репозиторію — це рішення окремих компаній, яким просто не подобається критика. Якби наказ про блокування йшов від уряду Китаю, доступ до GitHub був би закритий на рівні домену.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація