У Github розробники скаржилась на перепрацювання в Alibaba і Huawei

1 хв. читання

Якщо ви перевірите список трендів на GitHub за останні дні, то побачите репозиторій під назвою 996.ICU. У назві зашифрований зміст протесту: робота з 9-ї по 9-ту шість днів на тиждень, а після цього ICU — інтенсивна терапія через виснаження (intensive care unit for exhaustion).

У репозиторії зібрана колекція скарг на робочий графік у найбільших і найвідоміших технологічних компаній Китаю, зокрема Alibaba, Huawei, Bytedance, DJI та інших. До прикладу, є інформація про те, що в Huawei працівників змушують добровільно відмовлятися від оплаченої відпустки або декрету та працювати на обмін на щорічні премії.

Принцип «996» також діє в Alibaba та її структурах. Хоча компанія не вимагає працювати понаднормово, люди змушені це робити добровільно, адже конкуренція дуже висока. Один користувач розповів, що працював у Ant Financial, філії Alibaba, і підтвердив: ставлення до співробітників там, «як до мурах». Керівництво Alibaba ніяк не прокоментувало це.

За правилами спільноти, усі повідомлення повинні мати докази: пости в соцмережах, статті у ЗМІ, скріншоти тощо. Якщо хтось вважає інформацію неправдивою, її можна виправити або видалити.

Найбільшу популярність репозиторій отримав нещодавно, адже днями з'явились його перекладені версії.

Незрозуміло, хто вирішив відстежувати скарги у GitHub, але тут неймовірний рівень конфіденційності та стійкості до цензури, повідомляє The Verge. Сайт є ключовим ресурсом для технологічних компаній США та Китаю. Тож будь-які спроби заблокувати його завдадуть більшої шкоди роботодавцям, ніж працівникам.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація