Курс з машинного навчання від Google тепер доступний для всіх

1 хв. читання

Курс з машинного навчання пройшли більш ніж 18 тисяч інженерів Google. Тепер він вперше став доступний для широкої публіки. Це частина ініціативи компанії «Вивчаємо AI з Google». Компанія зробила курс безкоштовним, тому що світ повинен розуміти AI:

Ми віримо, що потенціал машинного навчання настільки великий, що кожна людина повинна вивчати його основи.

Під час навчання студенти переглянуть лекції дослідників Google, братимуть участь в інтерактивних візуалізаціях та пройдуть 40 уроків. Курс займає близько 15 годин і використовує TensorFlow – платформу від Google для навчання з відкритим вихідним кодом. На курсі студенти дізнаються про основні алгоритми, моделі класифікації, та про те, як працюють нейронні мережі. Після завершення курсу, вони матимуть основи, необхідні для початку роботи над базовими проектами в середовищі TensorFlow.

Курс з машинного навчання від Google тепер доступний для всіх
Machine Learning Crash Course

Для навчання на курсі потрібно володіти концепціями алгебри на початковому рівні та принаймні трохи розуміти основи базового програмування. Знання числення та Python будуть плюсом, але не є необхідними. Курс доступний англійською, французькою, корейською, мандаринською та іспанською мовами.

Почати курс машинного навчання Google можна тут. Для тих, хто просто цікавиться темою, існують різні ресурси доступні в «Вивчаємо AI з Google», включаючи конкретні підручники та посібники для різних рівнів розуміння теми.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація