Лінус Торвальдс закликав не використовувати merge на GitHub

1 хв. читання

Кілька днів тому Paragon Software Group, що займається технологіями зберігання даних, надіслала пул-запит щодо свого драйвера для читання й запису NTFS. Передбачалось, що NTFS3 з'явиться у майбутньому ядрі Linux 5.15.

У відповідь Лінус Торвальдс обурився — не через сам запит, а через операції злиття на GitHub. Він зазначив, що платформа створює абсолютно зайві й нікчемні merge, і написав Paragon Software, щоб вони ніколи не використовували інтерфейси GitHub для об'єднання будь-чого.

github — це чудовий хостинговий сайт, котрий добре виконує і ряд інших речей, але об'єднання — не одна з них.

Злиття в ядрі Linux потрібно робити правильно. Це означає правильно оформлені повідомлення з вказівкою, що об'єднується і чому ви щось об'єднуєте. А ще має бути належна інформація про авторство, коміттера тощо. І усе це github повністю псує.

Лінус Торвальдс

Також очільник Linux додав, що злиття краще робити з командного рядка, а не використовувати для цього «повністю провальний» вебінтерфейс github. Втім, із самим запитом NTFS3 все гаразд, його приєднають до наступних версій ядра, тож у Linux буде краща підтримка файлової системи Windows.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (1)
  1. leofun01

    Взагалі будь-які дії з репо треба робити через Git, не через GitHub. Пропонуючи merge GitHub вводить користувачів в оману, і підміняє важливу інфо.

    7 місяців тому ·
    0
Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація