Microsoft і Google знайшли в CPU Intel нову уразливість

1 хв. читання

Фахівці Microsoft і Google виявили в процесорах Intel нову вразливість, яка схожа на Spectre і Meltdown. Уразливість отримала назву Speculative Store Bypass (variant 4), та пов'язана зі спекулятивним виконанням команд в сучасних CPU.

В Intel відзначили, що браузери Safari, Edge і Chrome, які отримали заплатки від Meltdown на початку 2018 року, захищені від уразливості. Але для повного усунення вразливості по аналогії зі Spectre буде потрібно оновити мікрокод чіпів, і це може уповільнити деякі системи.

Представник Intel Леслі Калбертсон запевнив, що падіння буде несуттєвим і невідчутним для більшості користувачів.

З встановленої латкою на користувацьких й серверних ПК придуктивність знижувалась від 2 до 8% під час таких тестувань, як SYSmark 2014 SE і SPEC.

Intel вже надала виробникам техніки бета-версію оновленного коду із захистом від Speculative Store Bypass, та планує в найближчі тижні розпочати поширення патча на системи, схильні до нового типу атак.

У Microsoft заявили, що знайшли уразливість ще в листопаді 2017 року й відразу передали інформацію партнерам в рамках ініціативи Coordinated Vulnerability Disclosure. Зараз компанія разом з AMD й Intel намагаються оцінити вплив змін продуктивності на свої системи.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація