Microsoft підтримає розробників ігор для будь-яких пристроїв

2 хв. читання

Microsoft запустила нову платформу для усіх розробників ігор. Microsoft Game Stack повинен розширити можливості девелоперів та надати повну екосистему інструментів і сервісів для кожного етапу розробки.

Game Stack об'єднає декілька сервісів Microsoft. Серед них будуть ігрова інфраструктура Xbox Live та технологія хмарних обчислень Azure. Представники компанії наголошують, що Game Stack буде незалежним від хмар, мереж та пристроїв.

Окрім того, Game Stack буде використовувати Microsoft PlayFab — сервісну платформу для ігор, пов'язаних із хмарою. Так Microsoft хоче зібрати усі свої сервіси й зосередитись на трьох основних стовпах: контенті, спільноті та хмарі.

Хмара в цьому випадку є ключовим складником Game Stack, на якому буде п'ять хмарних функцій Azure і PlayFab для розробників:

  1. PlayFab Party — використовує Azure для увімкнення внутрішньоігрових чатів (на основі тієї ж технології, що і в Xbox Live).
  2. PlayFab Game — пропонує розробникам переглянути технічні характеристики їхніх ігор на різних платформах.
  3. PlayFab PubSub — розробники можуть підписатись на повідомлення від сервісів PlayFab через постійне з'єднання (на інших платформах це інколи потрібно робити вручну).
  4. PlayFab User-Generated Content — платна послуга, що дає розробникам реалізовувати контент для користувачів (user-generated content) у власних іграх (за аналогією з Minecraft).
  5. PlayFab Multiplayer Service — об'єднає хмарні можливості Azure та PlayFab; це та ж технологія, що діє у багатокористувацьких іграх категорії first-party (таких як Forza або Sea of Thieves) та third-party (як от Rainbow Six Siege від Ubisoft).

Також у Game Stack буде раніше випущений SDK, що дозволяє розробникам інтегрувати Xbox Live у свої ігри на Android та iOS.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація