Microsoft почала тестувати пряме оновлення Linux-ядра у WSL2

1 хв. читання

Ядро Linux у WSL2 буде оновлюватись напряму через центр Windows Update — розробники вже почали тестувати цю функцію в останній збірці Windows 10 Insider 19645. Ядро WSL2 видалили з образа Windows і воно буде оновлюватись і ставитись так само, як сторонні драйвери, наприклад, графічні.

windows-update

'Windows Subsystem for Linux Update' оновить ядро WSL2, розташоване у C:\Windows\System32\lxss\ ools. Після встановлення нового ядра можна підтвердити його версію: для цього потрібно запустити дистрибутив Linux і ввести команду uname -a, яка покаже інформацію про дистрибутив і версію ядра.

Linux TestBox 4.19.104-microsoft-standard #1 SMP Wed Feb 19 06:37:35 UTC 2020 x86_64 x86_64 x86_64 GNU/Linux

Коли Microsoft представила WSL2, то зазначила, що у всіх дистрибутивах WSL2 буде повноцінне вбудоване ядро Linux, розроблене Microsoft на базі стабільної версії Linux 4.19. Це сприяє продуктивності системи й сумісності з Linux-застосунками.

З випуску Windows 10 2004 Microsoft зробила підсистему WSL2 стандартною, вона автоматично використовується для нових дистрибутивів Linux, встановлених у Windows 10.

Нещодавно Microsoft додала у Windows 10 підтримку графічних Linux-застосунків. Новий функціонал має полегшити життя розробниками, адже можна буде запускати Linux IDE поруч зі звичайними застосунками Windows.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація