Microsoft починає тестувати новий Edge на ARM

1 хв. читання
17 листопада 2019

13 листопада Microsoft почала тестування нового браузера Edge на ARM. Також компанія розвиває платформу Windows-on-ARM, щоб вона підтримувала 64-розрядні застосунки в режимі емуляції.

Представники Microsoft повідомили, що Edge, розроблений для ARM64, вже тестується в Canary і «скоро» вийдуть збірки для Dev і Beta. Хоча компанія вже розповсюджує пристрої Surface Pro X на базі ARM, нового браузера Edge в них немає.

Минулого тижня стало відомо, що реліз оновленого Edge (зі зміненим логотипом) вийде 15 січня 2020 року. Однак до цього часу компанія не казала, коли можна буде протестувати ARM-версію.

Окрім цього, видання Neowin.net повідомляє, що Microsoft працює над підтримкою емуляції 64-розрядних застосунків на Windows-on-ARM. Зараз 32-бітові (x86) Intel-застосунки можуть запускатись як емуляції у Windows 10 на ARM, а от x64-застосунки не працюють зовсім. Є безліч програм на кшталт Adobe Photoshop Elements та ігор, доступних лише у версії x64, а отже їх не можна запустити на ПК з процесорами ARM (хіба що перекомпілювати). Вірогідно, що це не зміниться до версії Windows 10 21H1.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація