Microsoft представила попередню веб-версію Visual Studio Online

1 хв. читання
05 листопада 2019

Раніше, на травневій конференції Build, Microsoft оголосила, що працює над веб-версією Visual Studio IDE. Середовище Visual Studio Online було доступне для обмеженого кола розробників, тепер компанія відкриває попередню версію сервісу для всіх охочих.

Розробники можуть швидко розгорнути повністю налаштоване середовище для своїх репозиторіїв та використовувати веб-редактор для роботи над кодом.

Visual Studio Online складається з Visual Studio, хмарних середовищ розробки і веб-редактора, доступного в усьому світі. Так розробники зможуть працювати більш продуктивно, ніж будь-коли. Галузь розробки все більш спрямовується на об'єднання зусиль, а процеси open source (як от пул-запити) набувають все більшого поширення — тож розробникам потрібно швидко перемикатися між кодовими базами і проєктами та не втрачати продуктивності.

Зараз сервіс тісно інтегрований з GitHub (який теж належить Microsoft). Та компанія зауважує, що розробники можуть під'єднувати власні фізичні та віртуальні машини до середовищ на базі Visual Studio. Ці онлайн-середовища можна створювати одразу з Visual Studio Code — безкоштовного редактора коду для Windows, Mac і Linux. Хмарні середовища, як і підтримка розширень для Visual Studio Code зараз доступні у попередній версії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.1K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація