Реліз Visual Studio 2022 і .NET 6

1 хв. читання
09 листопада 2021

Microsoft опублікувала загальнодоступні випуски Visual Studio 2022 і .NET 6, їх вже можна завантажити.

Щоправда, фінальна версія VS 22 для Mac ще не готова, розробники випустили третю попередню версію, яка постачатиметься вкупі з .NET 6 і пізнішими випусками. Також у майбутні версії мають додати підтримку M1.

Visual Studio 2022 — це перший 64-бітний реліз платформи. Microsoft каже, що у цих випусках VS і .NET зосередилась на особливостях редагування та налагодження коду. Одними з найсуттєвіших оновлень стали можливості IntelliCode та Hot Reload.

IntelliCode — це розумний помічник на базі ШІ, який допомагає писати код. Він може додавати цілі рядки коду, знаходити правки, які часто повторюються, пропонувати виправлення тощо. Щоб вставити запропонований код, потрібно лише натискати клавішу Tab.

Функція Hot Reload, яка працює у .NET та C++, дозволяє оновлювати код і переглядати зміни на льоту, не зупиняючи процес. Зміни автоматично додаються до застосунку і можна одразу бачити результат. Раніше Microsoft видалила Hot Reload з .NET, але після обурення спільноти повернула цю можливість.

Серед інших оновлень:

Загалом нових можливостей досить багато, з усім переліком можна ознайомитись у примітках до випуску та в документації. Також вже готова попередня версія Visual Studio 2022 17.1, її можна знайти у Preview-каналі.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: live linux, linux live, visual studio 2022 linux