Microsoft створила помічника для програмістів: GitHub Copilot

1 хв. читання

Microsoft створила інструмент GitHub Copilot, що підказує розробникам, який код писати далі. Зараз він працює у редакторі Visual Studio і через GitHub Codespaces.

Розробники Copilot кажуть, що він не просто повторює код, який колись бачив, а може й аналізувати написане та генерувати код з конкретними функціями, що були викликані раніше і відповідають контексту. Чим більше ним користуватись, тим краще він працює.

GitHub Copilot використовує модель штучного інтелекту OpenAI Codex, що вміє генерувати код краще за GPT-3 і тренувалась на мільйонах рядків коду з GitHub.

Загалом Copilot має працювати з різними мовами та фреймворками, але зараз, на стадії технічної попередньої версії, найкраще підтримуються Python, JavaScript, TypeScript, Ruby та Go.

На сайті проєкту можна переглянути приклади підказок і зареєструватись на тестування. Поки що це безплатний інструмент, але його планують монетизувати, коли вийде реліз.

GitHub називає Copilot помічником для парного програмування: коли двоє програмістів працюють над одним проєктом, щоб помічати помилки й пришвидшити розробку. Можна відхиляти й погоджувати пропозиції помічника, обирати альтернативи, редагувати запропонований код вручну — тож основним учасником досі лишається людина.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація