Microsoft зменшує роботу над застосунками та зосереджується на Edge

1 хв. читання

Microsoft переводить розробників деяких застосунків Windows 10 до проекту Edge. Це зумовлено тим, що деякі застосунки Windows 10 майже не використовуються користувачами, а Edge продовжує відставати від Chrome і Firefox.

Якщо Microsoft справді переводить розробників до Edge, то ми скоро побачимо, як кількість застосунків у Windows 10 почне зменшуватись. Може здатися наче Microsoft втрачає віру у свій Microsoft Store й застосунки для універсальної платформи Windows (UWP), проте ситуація як раз протилежна.

Популярність Microsoft Store продовжує зростати, все більше й більше сторонніх розробників створюють застосунки UWP, й Microsoft вже не відчуває потреби створювати власні.

Це також може бути ознакою прихильності Microsoft до прогресивних веб-застосунків (PWA), які працюють як звичайні застосунки, і будуть доступні через магазин Microsoft. Вони також з'являться в EdgeHTML 17 (наступна версія рушія рендерингу, яку підтримує Edge-браузер).

Якщо Майкрософт відходить від застосунків UWP до PWA, то має сенс направити якомога більше розробників до команди Edge для підтримки нових веб-застосунків.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація