Mozilla тестує бета-версію Firefox Voice

1 хв. читання

Mozilla тестує систему голосового управління у Firefox; поки що це бета-версія, доступна лише у настільному браузері. Щоб подивитись, як вона працює, можна завантажити розширення Firefox Voice. Воно активується, якщо натиснути на іконку в адресному рядку; у фоновому режимі мікрофон вимкнений.

Firefox Voice відрізняється від типових систем голосового управління, адже працює не як альтернатива мишці та клавіатурі. Скоріше, це помічник, що реагує на звернення звичайною мовою (поки лише англійською). Наприклад, можна вводити запити: «Прочитай цю сторінку», «Зайди на фейсбук», «Хто створив Star Wars?», «Яка погода в Берліні?», «Закрий вкладку», «Переклади німецькою», «Скопіюй посилання» тощо. Оскільки це бета-версія, то імовірно, що в майбутньому кількість мов і команд збільшиться.

Система використовує Google Cloud Speech, тож будь-яка голосова команда спочатку надсилається на сервіс Google. Щоправда, Mozilla зазначає, що команди не записуються. Firefox Voice просить дозвіл на те, щоб збирати голосові команди й робити їх доступними для Mozilla з дослідницькою метою, але користувач може відмовитись.

Більше інформації можна отримати на GitHub-сторінці проєкту.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація