«Ми проти Apple і за малий бізнес», — заявляє Facebook в газетах

2 хв. читання

Facebook критикує нову політику конфіденційності Apple через рекламу в газетах — компанія опублікувала свої оголошення на сторінках New York Times, Washington Post і Wall Street Journal. «Ми протиcтоїм Apple і захищаємо малий бізнес в усьому світі», — зазначено в заголовках.

Видання Bloomberg пише, що ця реклама присвячена новій політиці конфіденційності в iOS 14. Ці правила ускладнять таргетування реклами, тобто заважатимуть робити те, чим займається Facebook.

600x-1

Facebook каже, що обмеження Apple дійсно вплинуть на великих гравців (і на неї саму зокрема) — та передовсім це зруйнує малий бізнес. У компанії додали, що оголошення без персоналізованого таргетингу генерують на 60% менше продажів, ніж цільова реклама.

Apple відреагувала на критику Facebook і заявила, що це питання захисту користувачів. Вони «мають знати, коли дані про них збираються та передаються іншим застосункам та сайтам, і повинні мати вибір: дозволяти це чи ні». Apple додала, що для прозорого трекінгу в iOS 14 не потрібно змінювати методи відстеження Facebook — треба просто дати користувачам вибір.

Редактор BuzzFeed News каже, що заява Apple пов'язана з тим, що в п'ятницю Facebook планує запустити ще одну антирекламу. У ній буде йтись про те, що оновлення Apple «змінять інтернет, яким ми його знаємо» — і змінять на гірше. Буцім сайтам типу блогів чи кулінарних сторінок доведеться збирати гроші з підписок і покупок у застосунках — вони не зможуть публікувати таргетовану рекламу й пропонувати свій контент безкоштовно.

Поки відомо, що застосунки не проситимуть дозволів користувачів до початку наступного року. Це оновлення відклали не вперше, раніше планувалось запустити його цієї осені, разом з релізом iOS 14.

Також днями Apple додала нові позначки про конфіденційність застосунків у App Store. Біля програм тепер зазначено, як і для чого вони збирають дані про користувачів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.1K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація