На Stack Overflow з’явились «колективи»: що це таке

1 хв. читання

На Stack Overflow з'явилась нова опція: Collectives (поки що у бета-версії). Це спільноти, де компанії можуть створювати обговорення на певні теми, спілкуватись з розробниками, розповідати про свої технології, збирати дані, ділитись ідеями тощо.

Зараз доступні два таких «колективи»: для Google Cloud і для мови Go, яку теж створили розробники Google. Приєднатися до них можуть будь-які користувачі Stack Overflow.

В такий спосіб розробники й компанії координуватимуть обговорення про свої продукти і структуруватимуть інформацію: можна зібрати всі запитання, відповіді, теги, статті про технологію на одній сторінці. До того ж автори програм краще розумітимуть, що цікавить розробників, які запитання і відповіді найбільш поширені, де у користувачів виникають проблеми. Завдяки цьому можна, наприклад, покращити документацію.

Контент в спільнотах модерується адміністраторами або іншими авторитетними членами спільноти (наприклад, активними користувачами Stack Overflow, які добре знаються на потрібній технології).

Нагадаємо, на початку червня Stack Overflow придбала інвестиційна компанія Prosus за 1,8 мільярда доларів. Співзасновник Stack Overflow зазначив, що для користувачів нічого суттєво не зміниться, просто сервіс матиме нових власників.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація