Новий ноутбук-планшет Microsoft матиме підтримку Android-програм

1 хв. читання

Microsoft вже кілька місяців працює над секретним пристроєм Surface. Дослідники з IHS Markit повідомили Forbes, що пристрій вийде в першій половині 2020 року. Очікується, що він матиме два 9-дюймових екрани (4:3) і підтримку програм для Android та сервісів iCloud.

До цього Microsoft експериментувала з кишеньковими Surface-розробками, однак, схоже, зупинилась на більшому пристрої. Нещодавно, вона показувала аналог своїм співробітникам.

Нова розробка, що має кодову назву Centaurus, працюватиме на Microsoft Windows Core OS (WCOS). Це полегшена версія Windows для ноутбуків-планшетів з двома екранами та бюджетних ноутбуків-конкурентів Chromebook.

IHS Markit також переконані, що пристрій матиме новітні 10-нм процесори Intel с можливістю підключення LTE або 5G. Intel взагалі схиляє OEM-виробників створювати обладнання з двома дисплеями, тож варто очікувати більше багатоекранних пристроїв і дисплеїв, що складаються.

Видання The Verge пише, що підтримка застосунків Android — неочікуваний крок для Microsoft, адже це навряд піде на користь Universal Windows Platform. Microsoft доведеться створити окремий магазин для Android-програм. Також потрібно переконати розробників змінити свої продукти так, щоб вони працювали без доступу до Google Play Services.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація