Пентагон все ж передасть свій хмарний проєкт JEDI компанії Microsoft

1 хв. читання

Міноборони США заявило, що передасть проєкт JEDI компанії Microsoft, а не Amazon. Нагадаємо, йдеться про створення захищеної хмарної інфраструктури й контракт на 10 мільярдів доларів.

Цим проєктом хотіли займатись Microsoft, AWS, IBM і Oracle. Торік, коли Пентагон обрав переможцем Microsoft, в Amazon з таким рішенням не погодились. Компанія подавала скарги до суду і казала, що процес вибору був упередженим: буцім на рішення Міноборони вплинув Дональд Трамп, який вороже ставиться до Amazon і Джеффа Безоса зокрема.

Після цього суд заморозив контракт, а в Пентагоні тривало розслідування щодо прозорості тендеру. Зараз воно завершилось і пропозицію Microsoft все ще вважають найкращою.

Компанія має створити для Пентагону хмарні сервіси, зокрема для зберігання даних, обробки штучного інтелекту, машинного навчання й опрацювання критично важливих навантажень.

AWS досі не погоджується з вибором Міноборони, у п'ятницю компанія заявила, що це «помилкове, упереджене і політично скорумповане рішення», тож Amazon продовжить його оскаржувати.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація