Підліток зламав Apple, сподіваючись влаштуватись туди на роботу

1 хв. читання

Коли підлітки хочуть влаштуватись у велику корпорацію, вони можуть або наполегливо вчитись і піти на стажування, або піти своїм оригінальним шляхом.

Австралійський підліток зламав Apple і визнав свою провину, оскільки сподівався, що після цього компанія запропонує йому роботу. Він чув про подібний випадок і вирішив, що це хороша ідея. Однак правоохоронні органи дотримувались іншої думки.

Вперше хлопець проник у систему Apple через приватну віртуальну мережу, йому тоді було 13, а його напарнику — 16 років. У листопаді 2016 року їх заблокували, але хакери повторили свої дії у квітні 2017.

Австралійський суд вирішив не ув'язнювати юнака та його напарника. Однак хакер перебуватиме під наглядом протягом 9 місяців і сплатить штраф у 500 австралійських доларів (це приблизно 346 доларів США). Хлопець розповів, що хоче вивчати цифрову безпеку і кримінологію в університеті та сподівається, що ця справа не надто заплямує його репутацію.

Представники Apple відмовились коментувати ситуацію, лише додали, що їхні мережі ретельно захищені, а спеціалісти з безпеки успішно «стримують» хакерські атаки. В компанії підкреслили, що нічиї конфіденційні дані не були розкриті, а підлітку доведеться просто добре вчитись і шукати роботу, як і всім іншим.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.1K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація