Red Hat змінила логотип

1 хв. читання

У 90-х роках Red Hat випустила свій фірмовий логотип: Shadowman. Однак часи змінюються, як і компанії та їх логотипи. Так вважає генеральний директор Red Hat, Джим Уайтхерст, який написав у своєму Twitter, що настав час еволюціонувати.

У Red Hat кажуть, що зміна лого не пов'язана із приєднанням компанії до IBM, і підкреслюють: капелюх ніколи не буде синім. Влучно висловлюється з цього приводу представник компанії Річ Боуен: «Після придбання Red Hat IBM найчастіше на конференціях запитують: а чи буде ваш логотип тепер блакитним? Чи може стане, ха-ха, фіолетовим? Ой, що ви робите з цим ножем?»

Справжня причина зміни логотипу з'явилась у 2017 році, після маркетологічного дослідження. Опитування показали, що люди вважали чоловіка на логотипі злим, загрозливим, таємничим. Респонденти могли навіть не знати, чим займається компанія, але логотип довіри у них не викликав. Тому вперше за майже 20 років Red Hat наважилась на зміни лого.

red-hat-timeline Попередні версії логотипів Red Hat

З технічного боку ці зміни пішли на користь. Старий логотип погано працював у цифровому форматі, особливо на невеликих пристроях, на кшталт смартфонів. Сам капелюх адаптувати буде легше. Детальніше почитати про нього можна на сторінці компанії.

Logo-Types-GIF-1

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація