Реліз Android 11 Developer Preview

1 хв. читання

Google випустив першу попередню версію Android 11 для розробників, поки вона доступна на пристроях Pixel. Зазвичай такі версії публікувались в березні, але цьогоріч компанія зробила це раніше — вочевидь, щоб дати розробникам більше часу. Бета-версії почнуть виходити у травні.

Нові функції Android 11 поділені на 4 групи:

  • Корисні нововведення: серед яких підтримка 5G, оновлення API, підтримка нових видів дисплеїв, зокрема використання усієї площини без країв (екранів-водоспадів). Також до цієї групи належить обмін повідомленнями в системі сповіщень, функція Bubbles з можливістю додавати зображення в панель відповідей.
  • Приватність і безпека: розширена підтримка біометрії, безпечніше зберігання та обмін даними між застосунками (через BlobstoreManager), одноразовий доступ застосунків до мікрофона, камери та локації, зберігання ідентифікаційних документів, зокрема цифрових водійських прав.
  • Оновлення і сумісність: розвиток проєкту Mainline (системне оновлення Google Play) з 12 новими модулями, які можна оновлювати без релізів ОС; стандартизований доступ до керування конфіденційністю для розробників і користувачів.
  • Удосконалення і якість: менші затримки для відео та зображень, формат анімації HEIF, що суттєво менший за GIF, покращене керування мережами для застосунків тощо.

З усім переліком оновлень можна ознайомитись у блозі Google.

Нагадаємо, торік Google відмовився від додавання літер до версій ОС, тому цей випуск не називається Android R. Кодові назви й літери компанія використовує тепер лише для внутрішньої комунікації.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація