Скільки заробляють українські розробники

Скільки заробляють українські розробники
1 хв. читання

Редакція DOU опублікувала результати червневого опитування про зарплату і роботу українських ІТ-фахівців. Виявилось, що за останні 6 місяців розробники почали отримувати більше — в середньому на 20%. Зараз медіанна зарплата в галузі становить 2990 доларів на місяць.

Screenshot-39

Найбільше зарплати зросли для спеціалістів рівня Middle, Senior і вище. Сьогодні Middle-розробники отримують в середньому 2200 доларів. Senior-фахівці — 4000 доларів, Team Lead — 4400 доларів, Tech Lead — 4700 доларів, Architect — 5650 доларів. Водночас менш досвідчені спеціалісти отримують приблизно так само, як і пів року тому.

Screenshot-40

Більшість (80%) опитаних розробників живуть і працюють у великих містах: Києві (42%), Львові (15%), Харкові (12%), Дніпрі (6%) і в Одесі (5%).

44% зазначили, що вони спеціалізуються на бекенді, 22% займаються фронтендом, а 24% є фулстек-фахівцями. 9% сказали, що їхньою основною спеціалізацією є мобільна розробка.

Screenshot-111

Найпопулярнішими мовами залишились JavaScript, C# / .NET та Java. Також зазначено, що протягом останніх 6 місяців 34% опитаних змінили роботу і це позитивно вплинуло на зарплату. Найбільш помітне зростання зарплати відбувається між 2 та 6 роком роботи в ІТ. З усім опитуванням можна ознайомитись на сайті DOU.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація