Sony купує Bungie, розробника Destiny і творця Halo

1 хв. читання

Ще не встигли стихнути минулотижневі обговорення про намір Microsoft придбати Activision Blizzard за 68,7 мільярдів доларів, а світ любителів ігор вже чекає нова несподіванка: Sony купує Bungie, розробника Destiny і оригінального творця Halo, за 3,6 мільярда доларів. За словами генерального директора Bungie Піта Парсонса, «Bungie продовжить самостійно публікувати та творчо розвивати свої ігри».

За його словами, SIE (Sony Interactive Entertainment) підтримує всі починання студії та хоче розвивати її бачення створення розваг, водночас зберігши творчу незалежність. Тобто Bungie і надалі залишатиметься багатоплатформовою незалежною студією та видавцем, і, за словами генерального директора SIE Джима Раяна, працюватиме разом із розробниками PlayStation Studios.

Bungie обіцяє своїй аудиторії, що її майбутні ігри не стануть ексклюзивними для PlayStation. Також студія відповіла на деякі питання фанатів, та запевнила, що угода не вплине на доступність своїх теперішніх і розроблюваних ігор на інших платформах і не змінить жодних запланованих подій та випусків.

Придбання є останнім у списку найбільших, оголошених минулого місяця. Хоча індустрія досі не впевнена в успішності закриття угоди Microsoft з Activision Blizzard. Також варто згадати, що минулого року Sony купила багато студій, щоб підтримати PlayStation Studios, включно з Housemarque, розробником Returnal і Bluepoint Games, розробником римейку Demon Souls.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 3.9K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація