Третина компаній отримує від переходу на хмару менше, ніж очікувала

1 хв. читання

Нове дослідження показало, що дві третини великих компанії не отримують бажаної вигоди від користування хмарними технологіями. Найбільшими перешкодами вони назвали безпеку та складність втілити зміни.

Дослідження проводила технологічна фірма Accenture, вона опитала 200 IT-фахівців з великих організацій. Більшість з них досягли певного рівня бажаних результатів і загалом задоволені переходом на хмару. Однак лише третина повністю отримала всі очікувані вигоди стосовно витрат (34%), швидкості (36%), розширення бізнесу (35%) і рівня обслуговування (34%).

Респонденти також визначали три основні перешкоди, що заважають отримувати бажану вигоду від хмар. Найчастіше (65%) згадувалась безпека та ризики, пов'язані із порушенням вимог і правил (compliance risk). Також йшлося про складність організаційних змін (55%); застарілу успадковану інфраструктуру та/або розвиток застосунку (43%); недостатнє вміння організації працювати з хмарою (42%).

За словами дослідників, багато чого залежить від типу хмарної моделі. Компанії, що використовують приватні хмари, отримують менше, ніж ті, хто послуговується відкритими або комбінованими моделями. Користувачам приватних хмар складніше досягти бажаної економії та рівня обслуговування. Водночас лише 28% користувачів загальнодоступних хмар отримали бажаний рівень швидкості виходу на ринок.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація